DELL Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black
Kód: D-D-580-BBJKPodrobný popis
Dell KB216 multimediální USB klávesnice CZ/SK
Kabelová klávesnice Dell je pohodlné řešení pro každodenní práci s počítačem doma či v kanceláři. Úplné rozložení klávesnice s klávesami ve stylu chiclet umožňuje efektivní a pohodlné psaní – ideální pro každodenní použití.
* multimediální klávesy umožňují snadný přístup k funkcím, jako je přehrávání, pozastavování, rychlý posuv vzad či vpřed a ovládání hlasitosti
* odolné provedení a tiché klávesy umožňují každodenní pohodlnou práci se stolním počítačem
* klávesnici lze doplnit opěrkou pro zápěstí, která se prodává samostatně
Technické specifikace:
* jazyková mutace: čeština, slovenština (QWERTZ)
* rozhraní: USB
* barva: černá
* rozměry: 442x127x24,4mm
* hmotnost: 503g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice káblové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 5397184820964 |
| Backspace: | široký |
| Barva: | Černá |
| Barva klávesnice: | Černá |
| Délka kabelu: | 2,0 m |
| Enter: | Dvouřádkový |
| Hloubka jedn. balení: | 3.2 |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| Kód výrobcu: | 580-BBJK |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Numerická část: | Ano |
| Podsvícení klávesnice: | Ne |
| Rozhraní: | Drátové USB-A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.8x46.3x3.2 |
| Typ klávesnice: | Kancelářská |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Značka a model: | Dell KB216 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
