Dell CV5623 EcoLoop Pro Sleeve Case15-16
Kód: D-N-460-BDLHPodrobný popis
Brašna Dell EcoLoop Pro Sleeve byla navržena pro produktivitu a ochranu zařízení na cestách. Je vyrobena z ekologicky šetrného materiálu, který doplní jakýkoli životní styl.
Vhodná pro zařízení 15" - 16"
Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| EAN: | 5397184635612 |
| Barva brašny: | Černá |
| Farba: | Černá |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Kód výrobcu: | 460-BDLH |
| Záruka: | 36 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 5.7 |
| Max. rozmer tašky: | 16 " |
| Min. rozmer tašky: | 15 " |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 42.7x31.3x5.7 |
| Šírka jedn. balenie: | 42.7 |
| Taška pre 10" ntb: | Ne |
| Taška pre 11" ntb: | Ne |
| Taška pre 12" ntb: | Ne |
| Taška pre 13" ntb: | Ne |
| Taška pre 14" ntb: | Ne |
| Taška pre 15" ntb: | Ano |
| Taška pre 16" ntb: | Ano |
| Taška pre 17" ntb: | Ne |
| Taška pre 18" ntb: | Ne |
| Taška pre 7" ntb: | Ne |
| Taška pre 9" ntb: | Ne |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ tašky: | Brašna přes rameno |
| Výška jedn. balenie: | 31.3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
