SONY sluchátka náhlavní MDRZX310L/ drátová/ 3,5mm jack/ citlivost 98 dB/mW/ modrá
Kód: 9896763050Podrobný popis
MDR-ZX310
Kompaktní design je ideální pro cestování
Sluchátka s páskem v lehkém a skládacím provedení, 30mm reproduktory s citlivostí 98 dB/mW
30mm neodymové reproduktory
Frekvenční rozsah 10 až 24 000 Hz
Kompaktní skládací design
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá náhlavné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 4905524942163 |
| Barva: | Modrá |
| Barva - přesná: | Modrá |
| Délka kabelu: | 1,2 m |
| Drátová sluchátka: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 5.3 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Kód výrobcu: | MDRZX310L.AE |
| Mikrofon: | Ne |
| Noise canceling: | Ne okolní hluk |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Počet sluchátek: | 2 |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Redukce šumu: | Ne interní zdroj |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.1x20.3x5.3 |
| True Wireless: | Ne |
| Typ bezdrátového připojení: | Není |
| Typ drátového připojení: | 1x Jack 3,5mm |
| Typ sluchátek: | Hlavový most |
| Účel: | Domácnost/Kancelář |
| Výdrž baterie: | Nemá baterii u bezdrátových |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
