LENOVO klávesnice Essential Wired USB Keyboard + Mouse Set - USB, černá
Kód: LNZ4X31R64408Podrobný popis
Klávesnice a myš:
Připojení: USB
Jazyková lokalizace: CZ
Numerická čast: Ano
Touchpad: Ne
TrackPoint: Ne
Podsvícení: Ne
Barva: Černá
Rozměry klávesnice(ŠxHxV): 424 x 146 x 20, mm
Hmotnost klávesnice: 570 g
Rozměry myš(ŠxHxV): 62 x 111 x 34 mm
Hmotnost myš: 69 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sety klávesnia + myš |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| EAN: | 195892115304 |
| Backspace: | široký |
| Barva: | Černá |
| Čtyři a více tlačítek myši: | Ne |
| Délka připojovacího kabelu: | 1,8 m |
| Enter: | jednořádkový |
| Hloubka jedn. balení: | 4.7 |
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| Kód výrobcu: | 4X31R64408 |
| Layout klávesnice: | CZ |
| Multimediální tlačítka: | Ano - samostatné |
| Numerická část: | Ano |
| Počet tlačítek myši: | 3 |
| Podsvícení klávesnice: | Ne |
| Rozhraní: | Drátové USB-A |
| Rozlišení myši: | 1 600 dpi |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.4x51.1x4.7 |
| Technologie: | Membránová |
| Technologie snímání myši: | Optická |
| Typ kláves: | Nízké |
| Typ klávesnice: | Kancelářská |
| Výklopné kolečko myši: | Ne |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
