GENIUS set klávesnice+myš KM-100SE/ Drátový set/ Copilot/ USB/ černá/ CZ+SK layout
Kód: 31330009403Podrobný popis
GENIUS KM-100SE + Copilot
*Kombinace kabelové klávesnice a myši
*Klávesa AI Copilot pro aktivaci asistenta Copilot (pro Windows 11 nebo vyšší)
*12 multimediálních funkčních kláves a klávesa kalkulačky
*Klávesnici chrání konstrukce odolná proti polití
*Optická myš s rozlišením 1200 dpi
*Snadné a pohodlné používání
*Rozhraní USB, plug to play
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sety klávesnia + myš |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| EAN: | 4710268261643 |
| Backspace: | široký |
| Barva: | Černá |
| Barva klávesnice: | Černá |
| Barva myši: | Černá |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Enter: | Dvouřádkový |
| Hloubka jedn. balení: | 4.6 |
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| Kód výrobcu: | 31330009403 |
| Numerická část: | Ano |
| Odolnost proti polití: | Ano |
| Počet tlačítek myši: | 3 |
| Podsvícená myš: | Ne |
| Podsvícení klávesnice: | Ne |
| Rozhraní: | Drátové USB-A |
| Rozlišení myši: | 1 200 dpi |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 17.1x51.7x4.6 |
| Technologie: | Membránová |
| Typ klávesnice: | Kancelářská |
| Typ myši: | Kancelářská |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
