Stoj.rack 42U 600x1000 před.dv.síto, černý
Kód: 502711083133-2Podrobný popis
RMA-42-L61-BAX-N1
UPOZORNĚNÍ: Obrázky jsou pouze ilustrační!
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Racky dátové rozvádzače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 94 kg |
| EAN: | 8595105213452 |
| Hloubka jedn. balení: | 210 |
| Hloubka rozvaděče: | 1000 mm |
| Hmotnosť: | 94 kg |
| Kód výrobcu: | RMA-42-L61-BAX-N1 |
| Provedení 19" rozvaděče: | Stojanové |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 105x65x210 |
| Šířka rozvaděče: | 600 mm |
| Výška Racku: | 42U |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
