DELL napájecí adaptér 100W/ USB-C
Kód: D-N-450-BBNYPodrobný popis
100 wattový napájecí adaptér Dell umožňuje práci s notebookem a nabíjení baterie z elektrické sítě. Napájecí adaptér už nemusíte nosit mezi domovem a kanceláří. Pořiďte si k notebooku druhý adaptér, jeden nechávejte v kanceláři a s druhým pracujte doma nebo na cestách. 100 wattový napájecí adaptér Dell™ umožňuje práci s notebookem a nabíjení baterie z elektrické sítě. Tento produkt byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej použijete v počítači Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell. Je dodáván v balení s napájecím kabelem o délce 1m.
Vlastnosti
- Typ zařízení: Napájecí adaptér
- Příkon: 100 W
Kompatibilita
Inspiron 14 5000 (5430)
Inspiron 14 7000 (7430)
Inspiron 16 5000 (5630)
Inspiron 16 7000 (7630) 2-in-1
Latitude 5340
Latitude 5440
Latitude 5540
Latitude 7340
Latitude 7440
Latitude 7640
Latitude 9440 2-in-1
Precision 3480
Precision 3580
Precision 3581
Precision 5480
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| EAN: | 5397184821343 |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| Kód výrobcu: | 450-BBNY |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hĺbka jedn. balenie: | 7.1 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 10.2x21.5x7.1 |
| Šírka jedn. balenie: | 10.2 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Výkon napájacieho zdroja: | 100 W |
| Výška jedn. balenie: | 21.5 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
