Asustor AS5304T 4-bay NAS Nimbustor 4, 4GB DDR4, 2x2.5GE, 3xUSB3.2, Celeron J4105 4core 1.5GHz
Kód: 1176005Podrobný popis
Nimbustor 4 – NAS úložiště pro nadšence do multimédií a streamování
Výkonný NAS server Nimbustor 4 (Asustor AS5304T) v moderním provedení a designu, který poskytuje jednoduchou instalaci disků a přístup k nim v případě výměny a zlepšuje systém chlazení pro dlouhou životnost a stabilní chod. Uvnitř úložiště pracuje čtyřjádrový procesor Intel Celeron spolu se 4GB pamětí DDR4, podporuje nízkou spotřebu, rychlý a současně tichý chod.

Síťové úložiště Asustor AS5304T pracuje tiše v pohotovostním režimu i aktivním chodu. Díky nízké hladině hluku vás nebude rušit, ať už jej umístíte do jakéhokoli prostoru. Samozřejmostí je nízká spotřeba energie, takže vás tento server Asustor AS5304T s označením Nimbustor 4 finančně nezruinuje ani při dlouhotrvajícím provozu 27/7.
Dvojice 2.5 GbE LAN portů podporuje až o 150 % rychlejší přenos Gigabit Ethernet. Enormní rychlost ocení tvůrci obsahu, kreativci, youtubeři a všichni, kteří jdou se svou kůží na streamovací trh.

NAS zařízení umožňují nahrávání živého vysílání a přenosů až ve 4K HDR kvalitě. Tento obsah uložíte přímo do serveru bez nutnosti ovlivnit výkon hry. Patří-li mezi vaše oblíbené platformy YouTube a Twitch, jistě oceníte podporu aplikace Takeasy, která archivuje vaše videa a zabrání tak nečekanému smazání vašeho obsahu.

Rychlé a výkonné řešení datového úložiště nabízí atraktivní šasi ve stylu diamantu, které z něj činí elegantní doplněk každého prostoru. Zařízení pohání čtyřjádrový procesor 1,5 GHz s pamětí DDR4 o velikosti 4 GB. NAS je vybaven dvěma 2,5 GbE LAN porty pro náročné podnikové aplikace a zároveň poskytuje stabilní výkon a zvýšenou produktivitu. Pro ukládání dat jsou připraveny čtyři šachty na disky o velikosti až 16 TB. Tento model je vybaven zdrojem s výkonem 90 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Intel Celeron J4105, 4 jádra, 1,5 GHz
Systémová paměť: 4 GB
Počet pozic pro disky: 4× SATA III, 2,5"/ 3,5", HDD/ SSD
LAN rozhraní: 2× RJ-45 2,5GbE
Porty: 3× USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), 1× HDMI
Hmotnost: 2,2 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | NAS Diskové polia |
|---|---|
| Záruka: | 3 Rok(ů) |
| Hmotnosť: | 3.42 kg |
| EAN: | 4710474831203 |
| Délka: | 21.9 cm |
| Hmotnosť: | 3.42 kg |
| Počet šachet pevného disku: | 4 |
| Připojitelnost zálohovacího systému: | RJ-45 |
| Specifikace zálohovacího systému: | NAS |
| Šířka: | 32.2 cm |
| Výška: | 24.1 cm |
| Záruka: | 3 Rok(ů) |
| Typ skrinky: | Desktop |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
