Gembird PDU 8 schucko, 1U, 16 A, 3m
Kód: 2134060Podrobný popis
Power distribution unit (PDU), 8 Schuko sockets, 1U, 16A, 3 m cable
*8 x zásuvky typu Schuko
*Zásuvky s bezpečnostními clonkami
*Možnost montáže do racku 1U
Maximální výkon: 3680 W
Frekvence: 50 Hz
Rozměry: 432 x 44 x 44 mm
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájanie do racku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.01 kg |
| EAN: | 8716309117364 |
| Délka kabelu: | 3 m, 3,0 m |
| Hloubka jedn. balení: | 5.8 |
| Hmotnosť: | 1.01 kg |
| Kód výrobcu: | EG-PDU-014 |
| Max. zatížení: | 3680 W |
| Počet zásuvek: | 8 |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.1x53.4x5.8 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
