DELL LCD SE2726H - 27"/FHD/IPS/1920x1080/16:9/144Hz/8ms/1000:1/300 cd/m2/HDMI/VESA/3YNBD (210-BVCC)
Kód: 210-BVCCPodrobný popis
Displej
* Viditelná úhlopříčka: 27"
* Typ panelu: In-Plane Switching (IPS) Technology
* Povrch displeje obrazovky: Antireflexní
* Maximální přednastavené rozlišení: 1920 x 1080 up to 144Hz
* Pozorovací úhel: 178°/178°
* Rozteč pixelů: 0,3114 x 0,3114 mm
* Pixely na palec (PPI): 81
* Kontrastní poměr: 1 000:1
* Poměr stran: 16:9
* Jas: 300cd/m2
* Doba odezvy: 1ms (MPRT mode)
Konektivita
* 2x HDMI (HDCP 1.4) (supports up to FHD 1920 x 1080 144 Hz as per specified in HDMI 1.4)
Rozměry
* Výška s vytaženým stojanem: 453,71mm
* Šířka se stojanem: 611,10mm
* Hloubka se stojanem: 199,87mm
* Výška bez stojanu: 361,86mm
* Šířka bez stojanu: 611,10mm
* Hloubka bez stojanu: 49,22mm
* Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 3,61kg
* Hmotnost (včetně balení): 6,26kg
Napájení
* Požadované napětí: AC 100 - 240 V (50-60 Hz)
* Spotřeba energie při běžném provozu: 15 W
* Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0,3 W
Rozsah teplot
*Min Operating Temperature: 0 °C
*Max Operating Temperature: 40 °C
Rozsah provozní vlhkosti
* 10% to 80% (non-condensing)
Přizpůsobení
* Naklonění -5° až 21°
* VESA uchycení 100 x 100 mm
Záruka
* Typ 3-Year Advanced Exchange Service
Služba Advanced Exchange Service
Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.
Stránky výrobce
* Odkaz: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-27-monitor-se2726h/apd/210-bttr/monitors-monitor-accessories
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.33 kg |
| EAN: | 5397321028734 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Flicker Free: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 45.3 |
| Hmotnosť: | 6.33 kg |
| Kód výrobcu: | 210-BVCC |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| Model: | SE2726H |
| Modelová rada: | Dell |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 71.1x14.5x45.3 |
| Rozměry: | 611,1x453,71x199,87 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.3114 mm |
| Senzor okolního světla: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 1 |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
