DELL LCD P2226H - 22"/IPS/FHD/LED/1920x1080/16:9/100Hz/8ms/1500:1/300 cd/m2/HDMI/DP/Pivot/VESA/3YNBD (210-BVJQ)
Kód: 210-BVJQPodrobný popis
Displej
*Viditelná úhlopříčka: 22"
*Typ panelu: IPS
*Povrch displeje obrazovky: Antireflexní
*Maximální přednastavené rozlišení: 1 920 x 1 080
*Pozorovací úhel: 178/178
*Rozteč pixelů: 0.24795 mm x 0.24795
*Pixely na palec (PPI): 102
*Kontrastní poměr: 1 500:1
*Poměr stran: 16:9
*Jas: 300 cd/m2
*Doba odezvy: 5 ms
Konektivita
*1 HDMI port/s (HDCP 1.4) (Supports up to 1920 x 1080,100 Hz as specified in HDMI 1.4)
*1 DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) port/s
*2 USB Type-A 5Gbps downstream port/s
*1 USB Type-B 5Gbps upstream port/s
*1 USB Type-A 5Gbps downstream port/s
*1 USB-C 5Gbps downstream port/s, Power Charging up to 15 W
Rozměry
*Výška s vytaženým stojanem: 482,39 mm
*Šířka se stojanem: 488,06 mm
*Hloubka se stojanem: 181,75 mm
*Výška bez stojanu: 285,79 mm
*Šířka bez stojanu: 488.06 mm
*Hloubka bez stojanu: 50,03
*Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 2,58
*Hmotnost (včetně balení): 6,12 Kg
Napájení
*Požadované napětí: 100V AC to 240V AC
*Spotřeba energie při běžném provozu: 10,9
*Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0,3
Rozsah teplot
*Min Operating Temperature: 0°C
*Max Operating Temperature: 40°C
Rozsah provozní vlhkosti
*10% to 80% (Non-condensing)
Přizpůsobení
*Výškově nastavitelný stojan: 150mm
*Pivot: +/-90°
*Otáčení: -45° až 45°
*Naklonění: -5° až 21°
Záruka
*Typ 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
Služba Premium Panel Exchange
Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel.
Služba Advanced Exchange Service
Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.
Stránky výrobce
*Odkaz: https://www.dell.com/en-ie/shop/dell-pro-p-22-monitor-p2226h/apd/210-bvjq/monitors-monitor-accessories?msockid=000ebd0a014564361059a8ac00b465fc
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.15 kg |
| EAN: | 5397321029380 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnosť: | 6.15 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | 210-BVJQ |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | P2226H |
| Modelová rada: | Dell Pro P |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměry: | 488,39 x 482,39 x 181,75 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.24795 mm x 0.24795 mm |
| Spotřeba energie: | 11 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 15 W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 5 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 38.7 |
| Obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 17.2x57.6x38.7 |
| Šírka jedn. balenie: | 17.2 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Uhlopriečka: | 22 " |
| Výška jedn. balenie: | 57.6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
