DELL LCD GAME-AW3425DWM - 34"/VA/LED/3440x1440/21:9/180Hz/1ms/3000:1/400 cd/m2/HDMI/DP/VESA/3YNBD (210-BQWL)
Kód: 1338521Podrobný popis
Technické parametre
VA |
| 3440 x 1440 |
| 400 cd/m2 (typical) |
|
| - |
| 21:9 |
| 34" |
0.23175 mm x 0.23175 mm |
| 3000: 1 (typical) |
| 1.07 Billion colors |
| LED edgelight system |
| VESA - Rotácia na výšku |
Rozmery a váha
| Šírka:80.52 cm- Hĺbka: 13.21 cm- Výška: od 36.07 cm - Váha: 9.51kg |
| - |
Konektivita
Video port
|
Ostatné
|
|
3Y Base Adv Ex |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| EAN: | 5397184962732 |
| Délka: | 96 cm |
| Energetická třída: | G |
| Formát obrazovky: | 21:9 |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| Kontrast:1: | 3000 |
| Rozhraní: | DisplayPort |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Šířka: | 25 cm |
| Typ panelu: | VA |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Výbava: | VESA montáž |
| Výška: | 49 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Doba odozvy: | 1 |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 3440 x 1440 |
| Uhlopriečka: | 34 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
