DELL LCD E2426HB - 24"/IPS/FHD/LED/1920x1080/16:9/120Hz/8ms/1000:1/300 cd/m2/HDMI/DP/Pivot/VESA/3YNBD (210-BVMR)
Kód: 210-BVMRPodrobný popis
Technické parametre
In-Plane Switching (IPS) technology |
| 1920 x 1080 |
| 300 cd/m2 (typical) |
| 5ms gray-to-gray (Fast mode) 8ms gray-to-gray (Normal mode) |
| 16:9 |
| 24" |
| 0.2745 mm x 0.2745 mm |
| 1,000: 1 (typical) |
| Up to 16.7 million colors |
| LED edgelight system |
| PIVOT, VESA - Rotácia na výšku, Nastaviteľná výška |
Rozmery a váha
| Šírka: 53.87 cm- Hĺbka: 6.15 cm- Výška: od 33.02 cm - Váha: 4.89kg |
| - |
Konektivita
|
Ostatné
|
3 Year Limited Hardware Warranty with Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnosť: | 3.66 kg |
| EAN: | 5397321030171 |
| Barva: | Černá |
| DisplayPort (počet): | 2 |
| Domácnost: | Ano |
| Dotykový displej: | Ne |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Energetická třída: | D |
| EPREL ID: | 2546013 |
| Filmy: | Ano |
| Grafika: | Ne |
| HDMI počet: | 1 |
| Hmotnosť: | 3,05 kg, 3.66000 kg |
| Hmotnost s držákem/stojanem: | 4,95 kg |
| Id informační list výrobku: | 2546013 |
| Integrovaný tuner: | Ne |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Kancelář: | Ano |
| Kontrast: | 1 000 : 1 |
| Otočný podstavec: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Pohotovostní spotřeba: | 0,5 W |
| Poměr stran: | 16 : 9 |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 178/178 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Rozměry: | 538,64 × 497,69 × 211,46 mm |
| Spotřeba: | 13,8 W |
| Synchronizace obrazu: | FreeSync |
| Televize: | Ne |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0 (počet): | 4 |
| USB Hub: | Ano |
| Velikost bodu: | 0,2745 mm |
| VESA rozměr: | 100 × 100 |
| VESA uchycení: | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Výškově stavitelný: | Ano |
| Webkamera přední: | Ano |
| Zakřivený: | ne |
| Záruka: | 36 měsíců, 36 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 36 měsíce |
| Doba odozvy: | 5 |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
