DELL PC Pro Micro QCM1255/35W/AMD Ryzen 5 PRO 8600GE/16GB/512GB SSD/65W/WLAN/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y PS NBD
Kód: 38NC6Podrobný popis
Dell Pro Micro QCM1255
Technické parametry
* Procesor: AMD Ryzen 5 PRO 8600GE (6 jader, 12 vláken, 3.9/5.0 GHz, 16 MB cache)
* Paměť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty SODIMM, maximální konfigurace 64 GB]
* Operační systém: Windows 11 Pro
* Kapacita disku: 512GB SSD TLC
* Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 760M Graphics
* Připojení: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card, internal antenna, AIM-T S
* Barva: Černá
* Zdroj: 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4
Výbava a příslušenství
* Klávesnice: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black
* Myš: Dell Wired Mouse - MS116 - Black
* vPro: ne
Konektivita
Vpředu:
*1x Port USB 3.2 2. generace (10 Gb/s) Type-C
*1x Port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s)
*1x Port náhlavní soupravy (kombinace sluchátek a mikrofonu)
Vzadu:
*2x Port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s)
*2x Port USB 2.0 (480 Mb/s) s funkcí Smart Power-On
*1x Port DisplayPort 1.4a (HBR3)
*1x Port HDMI 2.1 (TMDS)
*1x Ethernetový port RJ45 (až 1 Gb/s)
*1x Port napájecího adaptéru
*1x Slot pro bezpečnostní zámek Kensington a kroužek pro visací zámek
*1x Volitelný port externí antény
*1x volitelný port (HDMI 2.1 (FRL) / DisplayPort 1.4a (HBR3) / VGA / USB Type-C s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu a napájením / USB 3.2 Gen 2 / PS2 / Sériový port / Optický port )
Sloty
*1x M.2 2230 slot pro kombinovanou kartu s technologií Wi-Fi a Bluetooth
*2x M.2 2230/2280 slot 4. generace pro disk SSD
Rozměry a hmotnost
* Rozměry: Výška: 182,00 mm, Šířka: 36,00 mm, Hloubka: 178,00 mm
* Hmotnost: od: 1,17 - 1,39 kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.71 kg |
| EAN: | 5397184978276 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVI: | 0 počet |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Farba: | Černá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hmotnosť: | 2.71 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | 38NC6 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | QCM1255 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ano |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Přesný model CPU: | R5PRO-8600GE |
| PS/2: | 0 zadný |
| TCO Certified: | Ne |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 5: | 0 predné, 0 zadný |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 0 predný, 2 zadný |
| USB 3.x: | 1 predný, 2 zadný |
| USB 3.x Type-C: | 1 predný, 0 zadný |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 predný, 0 zadný |
| VESA standard: | Ne |
| VGA: | 0 počet |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Záruka: | 36 |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 8000 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 13.5 |
| Klávesnica: | Drátová |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,0 GHz |
| Modelový rad: | Dell Pro Micro |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 760M Graphics |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 4800 MHz |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Prevedenie: | Micro tower |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 23.9x50.3x13.5 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 23.9 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 PRO |
| Výkon napájacieho zdroja: | 65 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balenie: | 50.3 |
| Zabezpečenie zámkom: | Kensington Lock |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,9 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
