GENIUS Slimstar 230 II, Drátová, USB, černá, CZ+SK layout
Kód: 1561498Podrobný popis
GENIUS SlimStar 230 II
Slim multimediální klávesnice
-Kombinace elegance a pohodlí
-Multimediální klávesy pro rychlé akce a příkazy
-Komfortní tiché čokoládové klávesy
-Ergonomický základní design
Specifikace:
Rozhraní: USB
Typ klávesy: Čokoládové
Funkční klávesy: Ne
Multimediální klávesa: Ano, 9 (7 audio, 2 internetové)
Délka kabelu (m): 1,5 m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice káblové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 4710268261537 |
| Backspace: | široký |
| Barva: | Černá |
| Délka připojovacího kabelu: | 1,5 m |
| Enter: | jednořádkový |
| Hloubka jedn. balení: | 4.1 |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Kód výrobcu: | 31310048407 |
| Layout klávesnice: | EN |
| Multimediální tlačítka: | Ano - samostatné |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Rozhraní: | Drátové USB-A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.2x45.5x4.1 |
| Technologie: | Membránová |
| Typ kláves: | Nízké |
| Typ klávesnice: | Kancelářská |
| Záruka: | 24 |
| Značka a model: | Genius SlimStar 230 II |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
