GENIUS KB-118 II/ Copilot/ USB/ CZ+SK klávesnica, drôtová, čierna
Kód: 31310051411Podrobný popis
Genius KB-118 II + Copilot
Je určena pro každodenní práci a navržena tak, aby uživateli poskytla maximální komfort.
* nízkoprofilové klávesy, opěrka dlaní
* je vybavena samostatnou klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozložení kláves: československé
Multimediální klávesy: ano, sdílené s funkčními tlačítky
Podsvícení: ne
Délka kabelu: 1,5 m
Připojení: USB
Barva: černá
Rozměry: 461,5 × 167,45 × 26 mm
Hmotnost: 479 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice káblové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 4710268261650 |
| Backspace: | široký |
| Barva: | Černá |
| Barva klávesnice: | Černá |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Délka kabelu klávesnice: | 1,5m |
| Enter: | Dvouřádkový |
| Hloubka jedn. balení: | 3.3 |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| Kód výrobcu: | 31310051411 |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Multimediální tlačítka: | Ano - sdílené s tlačítky F1 - F12 |
| Numerická část: | Ano |
| Podsvícení klávesnice: | Ne |
| Rozhraní: | Drátové USB-A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 19.3x48.1x3.3 |
| Typ kláves: | Nízké |
| Typ klávesnice: | Kancelářská |
| Záruka: | 24 |
| Značka a model: | Genius KB-118 II |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
