GENIUS KB-117, Copilot, USB, CZ+SK, káblová, čierna
Kód: 31310016415Podrobný popis
Genius KB-117
Klasická drátová klávesnice v černém provedení je navržena tak, aby uživateli poskytla maximální komfort při každodenní práci.
Je vybavena samostatnou klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozložení kláves:československé
Multimediální klávesy: sdílené s funkčními tlačítky
Délka kabelu: 1,5 m
Připojení: USB
Barva: černá
Rozměry:441,7 × 137,2 × 26,9 mm
Hmotnost: 488 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice káblové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 4710268261582 |
| Backspace: | široký |
| Barva: | Černá |
| Barva klávesnice: | Černá |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Délka kabelu klávesnice: | 1,5m |
| Enter: | Dvouřádkový |
| Hloubka jedn. balení: | 3.6 |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| Kód výrobcu: | 31310016415 |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Multimediální tlačítka: | Ano - sdílené s tlačítky F1 - F12 |
| Numerická část: | Ano |
| Podsvícení klávesnice: | Ne |
| Rozhraní: | Drátové USB-A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.4x45.7x3.6 |
| Typ kláves: | Střední |
| Typ klávesnice: | Kancelářská |
| Záruka: | 24 |
| Značka a model: | Genius KB-117 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
