DELL 4TB Hard Drive SAS 12Gbps 7.2K 512n 3.5in Hot-Plug CK T360, T560, R360,R450,R550, R660, R760, Rxx5...
Kód: 161-BBPHPodrobný popis
Technické parametre
| Hard drive - hot-swap |
| 4TB |
| 3.5" |
| NL-SAS |
| 512n Crypto |
| 12GBps |
| 7200 rpm |
| 3-year warranty |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 2 5750 83 03
DELL ProSupport hotline: +421 2 5750 69 81
DELL Customer Care : +421 2 5750 81 70
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 711
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.753 kg |
| EAN: | 5397184822654 |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Hmotnosť: | 0.75300 kg |
| Kapacita disku: | 4 TB |
| Otáčky – Pevný disk: | 7200 ot/min |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| SAS (počet): | 1 |
| Technologie SSD: | Ne |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | pre IČO 12 měsíce |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
