HyperX CloudX - Gaming Headset (Black-Silver) - Xbox (HHSC2-CG-SL/G) - Sluchátka pro herní konsole
Kód: HP-4P5H8AAPodrobný popis
Herní náhlavní souprava HyperX CloudX™ byla testována a schválena společností Microsoft a přináší pohodlí, trvanlivost a úžasný zvuk HyperX pro hráče Xbox. CloudX má pohodlné in-line ovládání zvuku, které poskytuje ovládání přímo na dosah ruky. Robustní hliníkový rám je navržen pro dlouhodobou spolehlivost a vydrží drsné zacházení každodenního herního života. Ušní polštáře ze 100% paměťové pěny a koženkou polstrovaná čelenka poskytují oceněné pohodlí pro dlouhé víkendy a pozdní noci hraní. 53mm měniče a vylepšená reprodukce basů, křišťálově čisté výšky, středy a hloubky a uzavřený design pohlcuje okolní svět, aby vás zcela ponořil do vaší hry. Mikrofon s potlačením šumu lze umístit tak, jak se vám líbí, a také eliminuje hluk v pozadí. Až budete připraveni poslouchat hudbu, jednoduše odpojte mikrofon a odložte jej na později.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
*Technologie propojení: Kabel
*Rozhraní zařízení: Jack 3,5 mm
*Délka kabelu: 1,3 m
*Frekvence sluchátek: 15 - 25 000 Hz
*Citlivost sluchátek: 98 dB
*Impedance: 41 ohm
*Hmotnost: 337 g
*Kompatibilní s Xbox Series X
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| EAN: | 196188047361 |
| Barva: | Černá, Černá-šedá |
| Barva - přesná: | Černá-šedá |
| Délka připojovacího kabelu: | 1,3 m |
| Drátová sluchátka: | Ano |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 11.6 |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| Kód výrobcu: | 4P5H8AA |
| Konstrukce sluchátek: | Hlavový most |
| Mikrofon: | Ano |
| Noise canceling: | Ne okolní hluk |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Počet sluchátek: | 2 |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Redukce šumu: | Ne interní zdroj |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 24x20.9x11.6 |
| True Wireless: | Ne |
| Typ bezdrátového připojení: | Není |
| Typ drátového připojení: | 1x Jack 3,5mm |
| Účel: | Herní |
| Výdrž baterie (u bezdr.): | Nemá baterii h |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
