TRUST klávesnice GXT 873, Bezdrátová, bílá, US
Kód: 1667665Podrobný popis
TRUST GXT 873 Acira je malá klávesnice s velkým potenciálem
Bezdrátová mechanická herní klávesnice Acira nabízí flexibilitu tří režimů prostřednictvím přijímače USB-A, dvou připojení Bluetooth* a dodávaného nabíjecího kabelu USB-C-A, což vám umožňuje vybrat si připojení a hru přesně podle vašich představ. Maximální flexibilita, žádné kompromisy – jakým způsobem budete hrát? *Připojení Bluetooth není k dispozici na PlayStation® nebo Xbox. Díky ultrakompaktnímu 60% provedení tato mini klávesnice poskytuje více prostoru pro pohyb myši. Má multifunkční klávesy FN**. Až 60 hodin přehrávání světla na jedno nabití. Klávesnice má plnohodnotné RGB podsvícení s až 16,8 miliony barev k dispozici.
Technické parametry
*Typ připojení: bezdrátová USB-A receiver nebo Bluetooth, případně přes USB-C nabíjecí kabel
*USB verze: 2.0
*Délka kabelu: 180cm
*Typ konektoru: USB-C
*Layout: US
*Rozměry: 31 x 290 x 100 mm
*Hmotnost: 533 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 8713439260526 |
| Backspace: | široký |
| Barva: | Bílá |
| Délka připojovacího kabelu: | 1,8 m |
| Enter: | jednořádkový |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| Kód výrobcu: | 26052 |
| Layout klávesnice: | US |
| Multimediální tlačítka: | Ano - sdílené s tlačítky F1 - F12 |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Provedení baterie: | Nabíjecí akumulátor |
| Rozhraní: | Drátové/Bezdrátové |
| Typ kláves: | Vysoké |
| Typ klávesnice: | Herní |
| Záruka: | 24 |
| Značka a model: | TRUST GXT873 Acira |
| Hĺbka jedn. balenie: | 4.2 |
| Počet kusov v kartóne: | 12 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 13.8x30.6x4.2 |
| Šírka jedn. balenie: | 13.8 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Výška jedn. balenie: | 30.6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
