GENIUS klávesnice GX GAMING K-215 / herní, drátová, podsvícená/ USB/ černá/ CZ+SK layout
Kód: 2100753815315Podrobný popis
Systémová podpora: Windows® 7, 8, 8.1, 10
Rozhraní: USB port
Podsvícená klávesnice: Ano (7 barev)
Layout: CZ+SK
Délka kabelu: 1,5 m
Rozměry: 467x190x28 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 720g
Více informací najdete na webu výrobce: http://us.geniusnet.com/product/scorpion-k215
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 4710268251750 |
| Apple kompatibilní: | Ne |
| Backspace: | široký |
| Barva: | Černá |
| Barva klávesnice: | Černá |
| Délka kabelu: | 1,5m, 1,5 m |
| Délka kabelu klávesnice: | 1,5m |
| Enter: | Dvouřádkový |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.8 |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Kód výrobcu: | 31310474106 |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Multimediální tlačítka: | Ano - samostatné |
| Numerická část: | Ano |
| Podsvícení klávesnice: | Ano |
| Rozhraní: | Drátové USB-A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 48.8x22x3.8 |
| Typ kláves: | Vysoké |
| Typ klávesnice: | Herní |
| Záruka: | 24 |
| Značka a model: | GENIUS K215 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
