ASUS klávesnice ROG Strix Morph 96 WL, Mechanická, Bezdrátová, CZ/SK, černá
Kód: 1663130Podrobný popis
ASUS ROG Strix Morph 96 Wireless


Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché klávesy | Ne |
| Software | Gear Link |
| Klávesy | |
| Technologie kláves | Mechanické |
| Velikost klávesnice | 96 % |
| Značka a typ kláves | ROG NX V2 Mechanical Switch |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Multimediální klávesy | Ne |
| Programovatelné klávesy | Ano |
| Podsvícení | AURA SYNC |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 398 x 134 x 39 mm |
| Váha | 1125 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.732 kg |
| EAN: | 4711636325981 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Délka: | 45.6 cm |
| Hmotnosť: | 1.732 kg |
| Lokalizace klávesnice: | SK |
| Rozhraní klávesnice: | Bezdrátová |
| Šířka: | 22.1 cm |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Výbava klávesnice: | Makro klávesy |
| Výška: | 5.7 cm |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
