ASUS klávesnice ROG Falchion ACE 75 HE, Mechanická, USB-C, US, černá
Kód: 1663128Podrobný popis
ASUS ROG Falchion ACE 75 HE


Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché klávesy | Ne |
| Software | Gear Link |
| Klávesy | |
| Technologie kláves | Mechanické |
| Velikost klávesnice | 75% |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Multimediální klávesy | Ne |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Podsvícení | RGB |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| Verze USB | 2.0 |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 320 x 145 x 35 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| EAN: | 4711636251112 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Hloubka (mm): | 145.0000000 (mm) |
| Hloubka s obalem (mm): | 320.0000000 (mm) |
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| Šířka (mm): | 230.0000000 (mm) |
| Šířka s obalem (mm): | 374.0000000 (mm) |
| Váha (kg) - netto bez obalu: | 0.8700000 (kg) |
| Váha (kg) s obalem: | 1826.0000000 (kg) |
| Výška (mm): | 35.0000000 (mm) |
| Výška s obalem (mm): | 83.0000000 (mm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
