TB TV wall mount TB-250 up to 42", 40kg max VESA 200x200
Kód: V70222Podrobný popis
Konstrukce pro upevnění TV na zeď
*Použití: TV
*Typ držáku: na zeď
*Maximální velikost obrazovky: 42"
*VESA:
*75 x 75
*100 x 100
*200 x 100
*200 x 200
*Maximální hmotnost: 40 kg
*Rohový držák: ne
*Materiál: kov
*Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky na TV a monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| EAN: | 5901500509299 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka jedn. balení: | 3.1 |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| Kód výrobcu: | TB-250 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Nosnost držáku: | do 15 kg |
| Nosnost držáku přesná: | 40 kg |
| Počet monitorů k uchycení: | 1 |
| Rozměr VESA uchycení: | 200 x 200 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 30.2x20.1x3.1 |
| Určení držáku: | Nástěnný |
| VESA standard: | Ano |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
