TB držák TV do 60" a 30kg
Kód: V70240Podrobný popis
Nástěnný TV držák TB-254E do 60", 30 kg max, VESA 400x400
VESA
75 x 75
100 x 100
200 x 100
200 x 200
400 x 200
400 x 400
Vertikální nastavení 15 °
Horizontální nastavení 360 °
Nastavení odstupu od zdi Ano 68 mm - 520 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky na TV a monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.08 kg |
| EAN: | 5902002001182 |
| Hloubka jedn. balení: | 8 |
| Hmotnosť: | 3.08 kg |
| Kód výrobcu: | TB-254E |
| Max. vzdálenost TV od zdi: | 42 |
| Min. vzdálenost TV od zdi: | 7 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Nosnost držáku: | do 15 kg |
| Nosnost držáku přesná: | 30 kg |
| Počet monitorů k uchycení: | 1 |
| Rozměr VESA uchycení: | 400 x 400 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 36.9x26.3x8 |
| Určení držáku: | Nástěnný |
| VESA standard: | Ano |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
