SanDisk SDXC karta 64GB Extreme (170 MB/s Class 10, UHS-I U3 V30)
Kód: 20500220352Podrobný popis
SanDisk Extreme SD UHS-I Card
Kapacita: 64 GB
Rozměry: 31.92mm x 23.91mm x 2.17mm
Rychlost sekvenčního čtení: až 170 MB/s
Rychlost sekvenčního zápisu: až 80 MB/s
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | 64GB SDXC |
|---|---|
| Záruka: | 360 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 619659188610 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 0.8 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 64GB |
| Kód výrobcu: | SDSDXV2-064G-GNCIN |
| Modelová rada: | Sandisk Extreme |
| Přesná rychlost čtení: | 170 MB/s |
| Přesná rychlost zápisu: | 80 MB/s |
| Rozhraní: | Není USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.8x15.2x0.8 |
| Rychlost čtení: | 151 - 200 MB/s MB/s |
| Rychlost zápisu: | 51 - 100 MB/s MB/s |
| Třída rychlosti SD karet: | UHS-I U3 / Class 10 |
| Typ paměťové karty: | SDXC |
| Záruka: | 360 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
