SanDisk micro SDXC karta 64GB Extreme Action Cams and Drones (170 MB/s Class 10, UHS-I U3 V30) + adaptér
Kód: 205002200717Podrobný popis
Model: SanDisk Extreme
Provedení: Paměťová karta
Kapacita: 64 GB
Rozhraní: microSD
Rychlost čtení: 170 MB/s
Rychlost zápisu: 80 MB/s
Rozměry: 14.99 x 1.02 x 10.92 mm (ŠxVxH)
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | 64GB micro SDXC |
|---|---|
| Záruka: | 360 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 619659193386 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 0.5 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 64GB |
| Kód výrobcu: | SDSQXAH-064G-GN6AA |
| Modelová rada: | Sandisk Extreme |
| Přesná rychlost čtení: | 170 MB/s |
| Přesná rychlost zápisu: | 80 MB/s |
| Rozhraní: | Není USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.7x17.4x0.5 |
| Rychlost čtení: | 151 - 200 MB/s MB/s |
| Rychlost zápisu: | 51 - 100 MB/s MB/s |
| Typ paměťové karty: | micro SDXC |
| Záruka: | 360 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
