Samsung micro SDXC karta 512 GB EVO Plus + SD adaptér
Kód: 2055180511Podrobný popis
Objevte chytřejší způsob ukládání dat. Vylepšená rychlost a kompatibilita vám společně přinášejí výkon, na který se můžete vždy spolehnout. Bohatá kapacita poskytuje spoustu místa pro uložení rozličných médií na vašem telefonu, možnost stažení dalších aplikací na tablet, nebo mít neustále po ruce spoustu her s handheldovou konzolí. Všechna data jsou přenášena ve vysokých rychlostech a se zvýšenou spolehlivostí.
*MicroSDXC Memory Card
*EVO PLUS
*Rozhraní: UHS-I, compatible to UHS interface
*Rozměry: 15 x 11 x 1 mm
*Hmotnost: 0.25 g
*Speed Class: U3, V30, A2
*SD adapter
Dodatočné parametre
| Kategória: | 512GB micro SDXC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8806095420110 |
| Barva: | Bílá |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | MB-MC512SA/EU |
| Záruka: | 120 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 0.5 |
| Kapacita pamäťovej karty: | 512GB |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Presná rýchlosť čítania: | 160 MB/s |
| Rozhranie: | Není USB |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 15.2x10.2x0.5 |
| Rýchlosť čítania: | 151 - 200 MB/s |
| Šírka jedn. balenie: | 15.2 |
| Trieda rýchlosti SD kariet: | UHS-I U3 / Class 10 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ konektora: | Není |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SDXC |
| Výška jedn. balenie: | 10.2 |
| Značka + modelový rad: | Samsung EVO Plus |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
