Triton 19" Rack, 6U/495mm, perfor.dvere
Kód: 50271110442Podrobný popis
RBA-06-LS5-CAX-A119' rozvaděč jednodílný 6U/500mm dv. síto 80%-6mm RAL7035
Dodatočné parametre
| Kategória: | 19" rack nástenný |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15.42 kg |
| EAN: | 8595105067253 |
| Hloubka jedn. balení: | 39 |
| Hloubka rozvaděče: | 495 mm |
| Hmotnosť: | 15.42 kg |
| Kód výrobcu: | RBA-06-LS5-CAX-A1 |
| Provedení 19" rozvaděče: | Nástěnné |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 64x52x39 |
| Šířka rozvaděče: | 600 mm |
| Výška Racku: | 6U |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
