SanDisk SDXC karta 128GB Extreme PLUS (190 MB/s Class 10, UHS-I U3 V30)
Kód: 493391Podrobný popis
Model: SanDisk Extreme PLUS
Provedení: Paměťová karta
Kapacita: 128 GB
Rozhraní: SDXC
Rychlost čtení: 190 MB/s
Rychlost zápisu: 90 MB/s
Třída rychlosti SD karet: UHS-I, U3, Class 10
Dodatočné parametre
| Kategória: | 128GB SDXC |
|---|---|
| Záruka: | 360 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 619659189389 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 0.7 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 128GB |
| Kód výrobcu: | SDSDXWA-128G-GNCIN |
| Modelová rada: | SanDisk Extreme PLUS |
| Přesná rychlost čtení: | 190 MB/s |
| Přesná rychlost zápisu: | 90 MB/s |
| Rozhraní: | Není USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.1x15.2x0.7 |
| Rychlost čtení: | 151 - 200 MB/s MB/s |
| Rychlost zápisu: | 51 - 100 MB/s MB/s |
| Třída rychlosti SD karet: | UHS-I U3 / Class 10 |
| Typ paměťové karty: | SDXC |
| Záruka: | 360 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
