GENIUS webkamera FaceCam Quiet/ Full HD 1080P/ USB/ mikrofon
Kód: 217183045Podrobný popis
Genius FaceCam Quiet
Full HD webová kamera s potlačením okolního hluku
FaceCam Quiet je inteligentní webová kamera s potlačením hluku. K dispozici jsou tři režimy – konference, soukromý, normální; se snadným přechodem mezi režimy, dle potřeby při různých příležitostech. Inteligentní redukce šumu izoluje vaši řeč od jakéhokoli hluku na pozadí a potlačí zbytečný hluk.
Webovou kameru lze otáčet o 360° vpravo i vlevo a skládání klipu lze nastavit o 180°, což usnadňuje volání v jakémkoli úhlu.
* Plug & Play
Objektiv: pevná ohnisková vzdálenost 60cm
Rozlišení: Full HD 1920x1080 pixelů
Maximální snímková frekvence: 30fps MPEG4
Rozhraní: USB
Zvukový vstup: vestavěný duální mikrofon
Potlačení hluku: ano
Barva: černá
Rozměry (VXŠXH): 55,8x63,8x63mm
Hmotnost: cca 118g
Obsah balení:
* FaceCam Quiet
* vícejazyčný průvodce
Dodatočné parametre
| Kategória: | Web kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 4710268259220 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka jedn. balení: | 6.4 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Kód výrobcu: | 32200005400 |
| Max. snímková frekvence: | 30 fps |
| Rozlišení videa: | 1920 x 1080 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.2x19.1x6.4 |
| Rozměry: | 63,8x55,8x63mm Š x V x H |
| USB: | Ano |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
