ASUS vodní chladič CPU AIO TUF GAMING LC II 360 ARGB, 3x120mm, LGA1851, AM5
Kód: 220407103585Podrobný popis
Model: Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB
Socket:
*Intel: LGA 1700, 1200, 115x
*AMD: AM5,AM4
Podsvícení: Ano
Vodní blok:
*Rozměry: 73 x 73 x 45 mm
*Materiál: Měď
Ventilátor: 3 x Fan Slots (120mm)
*Rychlost ventilátoru: 800 - 2000 rpm
*Průtok vzduchu: 67 CFM
*Hluk: 29 dB
*Rozměry ventilátoru: 120 x 120 x 25 mm
Záruka: 6 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodné chladenie |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnosť: | 2.43 kg |
| EAN: | 4711387267394 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| AMD socket AM4: | Ano |
| AMD socket AM5: | Ano |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 23.8 |
| Hmotnosť: | 2.43 kg |
| Intel socket 1150/1155/1156: | Ano |
| Intel socket 1151: | Ano |
| Intel socket 1200: | Ano |
| Intel socket 1700: | Ano |
| Kód výrobcu: | 90RC00M1-M0UAY0 |
| Max. hluk: | 26 - 35 dB |
| Max. otáčky ventilátoru: | 2000 rpm |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Počet ventilátorů na chladiči: | 3 |
| Podsvícení: | Ano |
| Průtok vzduchu: | 67 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.3x47x23.8 |
| Velikost ventilátoru: | 120 mm |
| Vodní chlazení: | Ano |
| Záruka: | 72 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
