ASUS vodní chladič CPU AIO PRIME LC 360 ARGB, 3x120mm, AM5, LGA1851, Bílá
Kód: 220407103594Podrobný popis
Prime LC 360 ARGB White Edition
Vodní blok:
Rozměry vodního bloku: 65,1 x 60,58 x 68,5 mm
Materiál bloku (deska CPU): měď
Radiator:
Rozměry radiátoru: 394 x 120 x 27 mm
Materiál radiátoru: Hliník
Trubka: Sleeved Rubber tube, Délka trubky: 400 mm
Ventilátor:
Ventilátor: PRIME LC 36025 Integrovaný ventilátor
- Velikost: 3 x slot pro ventilátor (120 mm)
- Rozměry: 360 x 123 x 25 mm
- Otáčky: 600 - 2200 ot/min +/- 10%
- Statický tlak: 3,2 mmH2O
- Průtok vzduchu: 75,7 CFM
- Hlučnost: 34 dB(A)
- Režim ovládání: PWM/ DC
Kompatibilita:
AMD: AM5,AM4
Intel: LGA 1851, 1700, 1200, 115x
Odkaz na oficiální web:
https://www.asus.com/motherboards-components/cooling/prime/prime-lc-360-argb-white-edition/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodné chladenie |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnosť: | 2.35 kg |
| EAN: | 4711387861509 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| AMD socket AM4: | Ano |
| AMD socket AM5: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 14.3 |
| Hmotnosť: | 2.35 kg |
| Intel socket 1150/1155/1156: | Ano |
| Intel socket 1151: | Ano |
| Intel socket 1200: | Ano |
| Intel socket 1700: | Ano |
| Intel socket 1851: | Ano |
| Kód výrobcu: | 90RC0102-B0EAY0 |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Počet ventilátorů na chladiči: | 3 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 21.5x45.7x14.3 |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Velikost ventilátoru: | 120 mm |
| Vodní chlazení: | Ano |
| Záruka: | 72 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
