Kabel C-TECH VGA, M/M, tienený, 1,8m
Kód: 496559Podrobný popis
Kabel přípojný k mon. 15M/15M VGA, stíněný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VGA káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 8594125009649 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 1,6 - 1,9 m |
| Hloubka jedn. balení: | 5.4 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Kód výrobcu: | CB-VGAMM-18 |
| Přesná délka: | 1,8 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.7x17.8x5.4 |
| Typ: | Kabely |
| VGA / D-SUB: | 2 M |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
