GEMBIRD kábel VGA 15m tienený, čierny
Kód: 29601031815Podrobný popis
Popis produktu:
Kabel přípojný k mon. 15M/15M 15m stíněný extra, ferrity
Premium VGA HD15M/HD15M dvojitě stíněný 2xferrite core 15M kabel
Premium quality dvojitě stíněný s feritovým jádrem
Dlouhé šrouby,balení bulk
Dodatočné parametre
| Kategória: | VGA káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.96 kg |
| EAN: | 8716309074216 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 12 - 17 m |
| Hloubka jedn. balení: | 8.7 |
| Hmotnosť: | 0.96 kg |
| Kód výrobcu: | CC-PPVGA-15M-B |
| Přesná délka: | 15 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.3x27.3x8.7 |
| Typ: | Kabely |
| VGA / D-SUB: | 2 M |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
