GEMBIRD Kábel VGA 1,8m, černý (HD15M/M, dvojité tienenie, feritové jadro)
Kód: 29601032071Podrobný popis
Kabel přípojný k mon. 15M/15M VGA 1,8m stíněnýextra
* Premium VGA HD15M/HD15M dvojitě stíněný 2x feritové jádro 6ft kabel
* VGA monitor HD15M/HD15M 6ft kabel
* Premium quality dvojitě stíněný s feritovým jádrem
* Dlouhé šrouby,balení bulk
Dodatočné parametre
| Kategória: | VGA káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8716309066655 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 1,6 - 1,9 m |
| Hloubka jedn. balení: | 5.6 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Kód výrobcu: | CC-PPVGA-6B |
| Přesná délka: | 1,8 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.8x13.1x5.6 |
| Typ: | Kabely |
| VGA / D-SUB: | 2 M |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
