GEMBIRD Kábel VGA 3m, čierny (HD15M/M, dvojité tienenie, feritové jadro)
Kód: 211977Podrobný popis
Kabel přípojný k mon. 15M/15M VGA 3m stíněný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VGA káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 8716309074186 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 3,0 - 3,4 m |
| Hloubka jedn. balení: | 5.5 |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Kód výrobcu: | CC-PPVGA-10-B |
| Přesná délka: | 3 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.4x16.1x5.5 |
| Typ: | Kabely |
| VGA / D-SUB: | 2 M |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
