PremiumCord kupaa02bk USB 2.0, A-A, prodlužovací (M/F), 0,2m
Kód: 296010321196Podrobný popis
PremiumCord USB 2.0 kabel prodlužovací, A-A, 20cm
- Pro prodloužení kabelu USB 2.0
- Konektory USB typu A/A, samec/samice
- Certifikováno pro USB 2.0 rychlost až 480Mbps
- Dvojité stínění
- Vodiče měděné 2xAWG28 + 2xAWG28
- Barva černá
- Délka kabelu: 20cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB predlžovacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592220012168 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 18 - 99 m |
| Hloubka jedn. balení: | 2.4 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | kupaa02bk |
| Přesná délka: | 20 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.2x12.8x2.4 |
| Typ: | Kabely |
| USB Type A: | 1 F, 1 M |
| Verze datového rozhraní: | USB 2.0 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
