PREMIUMCORD Kabel USB 2.0 A-A 0,5m (50cm), prodlužovací (M/F)
Kód: 296010320967Podrobný popis
* kabel USB A(M)-A(F) prodlužovací
* délka 0,5m
* certifikováno pro USB2.0(1.5/12/480MBps)
* pro prodloužení kabelu USB
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB predlžovacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592220004217 |
| Barva: | Bílá |
| Barva - přesná: | Bílá |
| Délka: | 0,50 - 0,59 m |
| Hloubka jedn. balení: | 2.7 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | kupaa05 |
| Přesná délka: | 0,5 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.9x10.3x2.7 |
| Typ: | Kabely |
| USB Type A: | 1 F, 1 M |
| Verze datového rozhraní: | USB 2.0 |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
