ENERGENIE EG-PSU3F-01 Energenie predlžovaci prívod do UPS (3 zásuvky), 0.6m, černy
Kód: 2170948531Podrobný popis
Type: Prodlužovačka
Zapojení: C14
Barva: černá
Délka kabelu: 0,6m
Více informací: https://gmb.nl/item.aspx?id=9662
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB predlžovacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8716309096621 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 0,60 - 0,79 m |
| Hloubka jedn. balení: | 5.6 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Kód výrobcu: | EG-PSU3F-01 |
| Přesná délka: | 0,6 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 23.2x12.7x5.6 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
