TRUST Rozbočovač Halyx Aluminium 4 Port USB 3.2 Gen1 Hub
Kód: 229099027Podrobný popis
Trust Halyx - 4portový USB Hub 3.2 Gen1
stylový hliníkový rozbočovač USB přidá vašemu počítači 4 extra porty USB-A s rychlostí 5Gb/s
Technické parametry
Počet portů USB: 4
USB verze: 3.2 gen 1
Délka hlavního kabelu: 10cm
Rozměry: 211x21x11mm
Hmotnost: 38g
Kompatibilní softwarové platformy: Windows, Chrome OS, iOS
Doporučené požadavky na systém: volný USB port
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB huby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 8713439249477 |
| Hloubka jedn. balení: | 2.4 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Kód výrobcu: | 24947 |
| Primární určení: | univerzální |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.9x17.1x2.4 |
| Rozměry: | 211 x 11 x 21 ŠxVxH mm |
| Rozměry Š x V x H: | 211x11x21mm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
