TRUST rozbočovač HALYX, Aluminium 4-Port Mini USB Hub, 10cm
Kód: 373904Podrobný popis
Vlastnosti produktu:
*Přidejte 4 standardní porty USB 2.0 pro přenos dat nebo připojení zařízení.
*Pracujte na každém počítači nebo notebooku s portem USB-A
*Malý a lehkým, ideální pro cestování
*Robustní a stylový design s hliníkovým pouzdrem
*Podporuje USB 2.0 (až 480 Mbps)
Technické specifikace:
*Rozměry: 96 x 15 x 7 mm (VxDxH)
*Hmotnost: 19 g
*Počet USB 2.0 portu: 4
*Délka kabelu: 100 mm
Podporované OS: Chrome OS, Mac OS, Windows, Linux
Stránky výrobce: https://www.trust.com/en/product/23786-halyx-aluminium-4-port-mini-usb-hub
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB huby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8713439237863 |
| Hloubka jedn. balení: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | 23786 |
| Kompatibilita: | univerzální |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.9x9.6x1 |
| Rozměry: | 15 x 96 x 7 ŠxVxH mm |
| Rozměry Š x V x H: | 15 x 96 x 7 mm |
| Univerzální dokovací stanice: | Ano |
| USB Type A: | 4 F, 1 M |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
