AKASA HUB USB Connect4C 4 in 1, 4x USB 2.0,17cm kabel, externí
Kód: 2055149683Podrobný popis
Standardy USB 2.0 (USB 1.1 zpětně kompatibilní)
USB Porty
*4 type-A Female USB 2.0 (downstream)
*1 type-A Male USB 2.0
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB huby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 4710614538894 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 0,07 - 0,19 m |
| Hloubka jedn. balení: | 3.3 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | AK-HB-19BK |
| Přesná délka: | 0,17 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 8.1x6.1x3.3 |
| Typ: | Huby |
| USB Type A: | 4 F, 1 M |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
