Samsung USB-C kabel (3A, 1.8m) White
Kód: 95SGO503Podrobný popis
SAMSUNG USB-C kabel (3A, 1.8m) bílá
*Sdílejte energii mezi dvěma kompatibilními zařízeními
*Výstupní výkon max. 60 W (20 V, 3 A)
*Podporuje napájení až 60 W a superrychlé nabíjení až 25 W
*Výměna dat přes USB 2.0
*Délka kabelu: 1,8 m
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB C káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8806094257557 |
| Barva: | Bílá |
| Barva - přesná: | Bílá |
| Délka: | 1,6 - 1,9 m |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | EP-DX310JWEGEU |
| Přesná délka: | 1,8 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.2x12.1x3 |
| Typ: | Kabely |
| USB Type-C: | 2 M |
| Verze datového rozhraní: | USB 2.0 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
