PremiumCord Kabel USB 3.1 konektor C/male - USB 3.1 C/male, černý, 0,5m
Kód: 29601032156Podrobný popis
PremiumCord Kabel USB 3.1 konektor C/male - USB 3.1 C/male, černý, 0,5m
- První konektor: USB 3.1 typ C samec
- Druhý konektor: USB 3.1 typ C samec
- USB-C 3.1 kabely generation 1
- Přenosová rychlost: až 480Mbps
- Nabíjení až 2A do výkonu 10W
- Zalévané konektory, které se dají zasouvat oboustranně,v libovolné orientaci.
- Měděný vnitřní vodič AWG23
- Trojité stínění
- Barva: černá
- Balení PVC sáček s etiketou a EAN kódem
- Délka: 0,5m
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB C káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592220012847 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 0,50 - 0,59 m |
| Hloubka jedn. balení: | 3.3 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | ku31cc05bk |
| Přesná délka: | 0,5 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.6x10.6x3.3 |
| Typ: | Kabely |
| USB Type-C: | 2 M |
| Verze datového rozhraní: | USB 3.1 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
