C-TECH kabel USB 3.0 AM na USB-C kabel (AM/CM), 1m, černý
Kód: 2100808789Podrobný popis
Nová super rychlá sběrnice USB 3.0 podpuruje datový tok až 600Mbps
USB 3.0 kabel Type-C
Vhodný pro nabíjení i datovou synchornizaci
Pozlacené kontakty, kompatiblilní s USB 2.0
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB C káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594125009731 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 1 m |
| Hloubka jedn. balení: | 1.7 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | CB-USB3C-10B |
| Přesná délka: | 1 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.6x13.3x1.7 |
| Typ: | Kabely |
| USB Type A: | 1 M |
| USB Type-C: | 1 M |
| Verze datového rozhraní: | USB 3.0 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
