Baseus CATKLF-BG1 Cafule Kabel USB-C 3A 1m Grey/Black
Kód: 95895847712Podrobný popis
Baseus Cafule USB na USB-C datový a nabíjecí kabel s extra pevným opletením.
Extrémně odolný, ale zároveň designově povedený kabel.
Ať už do kanceláře, domů nebo na cesty.
Vždy oceníte perfektní zpracování a dlouhou životnost.
Specifikace
- Material Aluminum + TPE + Nylonové opletení
- Podporuje proud a napětí max 5V/3A 9V/2A
- Přenosová rychlost 480Mbps
- Konektor USB na USB-C
- Délka kabelu 1m
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB C káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 6953156278202 |
| Barva: | Černá, Vícebarevná |
| Barva - přesná: | Černošedá |
| Délka: | 1 m |
| Hloubka jedn. balení: | 2.4 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | 6953156278202 |
| Přesná délka: | 1 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 17.3x9.1x2.4 |
| Typ: | Kabely |
| USB Type A: | 1 M |
| USB Type-C: | 1 M |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
