PREMIUMCORD Napájecí adaptér 230V / 9V / 2A stejnosměrný
Kód: 496617Podrobný popis
PremiumCord Napájecí adaptér 230V / 9V / 2A stejnosměrný
Napájecí adaptér pro napájení elektronických zařízení.
- vstupní napětí 230V 50Hz
- 9V napájecí napětí DC stejnosměrné
- maximální proud: 2A
- výstupní konektor 2.1x5.5mm
- délka 1.8 m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Univerzálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592220014858 |
| Hloubka jedn. balení: | 5.2 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | ppadapter-61 |
| Napájecí konektor: | 5.5 x 2.1 mm |
| Počet konektorů: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.4x8.9x5.2 |
| Síťový kabel: | Ano |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
