Avacom adaptér 19,5V 3,33A 65W ADAC-DE1-A65W - neoriginálny
Kód: 2191060724
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
C.21, C.27, konektor 7,4 x 5,1mm + pin, součástí balení je síťový kabel