Akyga Napájací adaptér pre NTB AK-ND-51 20V/2.25A 45W Square yellow LENOVO
Kód: 3642656Podrobný popis
Akyga AK-ND-51 je 45W napájecí adaptér je kompatibilní s každým notebookem s napájením 20V, až do 2.25A a konektorem Slim Tip (také známý jako Square Yellow).
Kabel napájecího adaptéru je vybaven vysoce kvalitním feritovým jádrem, které zabraňuje a chrání zařízení před jakýmkoli možným proudem režimu a vysokofrekvenčním šumem. Sada chráničů (OVP, OTP, OPP, SCP a OCP) zaručuje 100% bezpečnou a stabilní práci s napájeným zařízením i napájecím zdrojem. Vysoká účinnost nad 80% zajišťuje efektivní napájení. Dodatečná bezpečnost pro zařízení je zajištěna technologií soft startu, která neutralizuje šok při prvním zdvihu proudu během spouštění zařízení.
- Popis výrobku: Akyga Dedicated Series AK-ND-51 - síťový adaptér - 45 Watt
Dodatočné parametre
| Kategória: | Univerzálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.249 kg |
| EAN: | 5901720133892 |
| Barva: | Černá |
| Druh příslušenství: | napájecí adaptér |
| Hmotnost: | 199 g |
| Hmotnosť: | 0.24900 kg |
| Napájecí konektor: | Slim Tip |
| Napájecí napětí: | 20 V |
| Rozměry: | 114 × 50 × 30 mm |
| Typ nabíječky: | do sítě |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
| Napájecí konektor (počet): | 1 |
| Originální | Alternativní: | alternativní |
| Přívodní kabel: | není v balení |
| Výkon zdroja: | 45 W |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
